Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Karwno - Oferty „sprzedam mieszkanie”

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Lębork(Karwno + 23 km)

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Oferta nieruchomości w wyjątkowym miejscu na mapie Lęborka. Ścisłe centrum miasta - ul. Reja Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł37,93 m² 8 832,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Komfortowe mieszkanie , położone w ścisłym centrum Lęborka, przy ulicy Armii Krajowej , opodal deptaku, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork(Karwno + 23 km)

459 900 zł63 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej i zielonej części miasta Lębork, na osiedlu Sportowym. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Małoszyce

Małoszyce(Karwno + 18 km)

225 000 zł50,39 m² 4 465,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1833

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie bezczynszowe, zlokalizowane w miejscowości Małoszyce pod Lęborkiem to propozycja dla klientów, którzy świadomie wybierają niezależność finansową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 000 zł38,30 m² 10 574,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjny, nowoczesny apartament z dużym balkonem i miejscem parkingowym o powierzchni użytkowej 38,30 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork(Karwno + 23 km)

379 000 zł60,16 m² 6 299,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie na sprzedaż w Lęborku - 60,16 m , blisko centrum, gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania w dogodnej lokalizacji, które jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 560 zł42,32 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

N owa inwestycja deweloperska w Lęborku. Mieszkania gotowe do odbioru! 0% - i podatku pcc! Mieszkanie nr 7 I piętro z balkonem cena łączna 358.560 zł mieszkanie - 338.560 zł miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Staszica

Lębork(Karwno + 23 km)

338 560 zł42,32 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny, komfortowy apartament z balkonem, o powierzchni 42,32m 2 zlokalizowany w spokojnej części Lęborka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staromiejska

Lębork(Karwno + 23 km)

299 000 zł47,75 m² 6 261,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność- witaj W goodstory nieruchomości i finanse kupujący 0% prowizji! Zamieszkaj w centrum miasta, ale jednocześnie w cichej i spokojnej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Karwno

Karwno,pomorskie

199 000 zł740 m² 268,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Karwno - wieś kaszubska w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie bytowskim, w gminie Czarna Dąbrówka. Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Karwno

Karwno,pomorskie

115 000 zł79 m² 1 459,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjna oferta! Czteropokojowe mieszkanie w Karwnie (połowa domu). Powierzchnia 78,80 m.kw. Dodatkowo zabudowania gospodarcze o pow. 84 m. kw oraz przydomowy ogródek. Mieszkanie po.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij